Poliuretan Kütük İmalatı

Poliuretan kütük modellerimiz hafif,sağlam ve darbelere dayanıklıdır.Tavan dekorasyonu,villa dekorasyonu ve doğal ev görünümü için tercih ediniz.İç dekorasyon ve dış cephede poliuretan kiriş modelleri kullanılır.Ahşap dokulu yüzeyleriyle ve damar detaaylı doğal ahşap görünümlü kütükler montajı kolay ve ucuzdur.Gerçek ahşap kirişlerden daha ucuzdur.

Dekoratif ahşap kütük Modelleri Farklı Renk ve Model Seçenekleri

Poliuretan ahşap kütüklerimiz,evinize doğal bir görünüm kazandırır.Toskana veya İspanyol tarzı ahşap kirişlerde aralarında seçim yapabileceğiniz renk ve modeller için seçenek sunuyoruz. Çeşitli tasarım ve boyutlarda Sert Poliüretan Sahte Köpük Ahşap Kirişler sunuyoruz. Poliuretan kütükler rustik ve geleneksel kaplamada kulanılır. Tavan kirişleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin . Yüzey dokuları ve ahşap damar detaylı doğal ahşap kirişlerden döküm yapıyoruz. Yüksek yoğunluklu poliüretan köpükten (HDF) yapılan suni ahşap ürünlerin montajı kolay ve ucuz. Bakım gerektirmeyen iç ve dış uygulamalar için kullanılır.Dış cephe boyaları için uygundur.İmalatta sanayi astarları kullanılmaktadır.

Dekoratif Poliuretan ahşap kütük modellerimizden ,istediğiniz ölçü ve renklerde üretim yapılmaktadır.Siz isteyin biz hayalinizi gerçekleştirelim.imalattan montaja poliuretan ürünlerde farkı yakalayın.

Gerçek ahşap kirişlerden daha ucuz. Yapay ahşap kirişlerimizi, gerçek eskitilmiş kirişin kalıbından üretiyoruz.Gerçek rustik kirişlerden ayırt edemezsiniz. Gerçek ahşap kirişle karşılaştırıldığında, sahte ahşap kirişlerimiz, yüksek yoğunluklu sert poliüretan köpük ve el yapımı ahşap kaplama ile sahte kirişler ürettiğimiz için süper hafif, dayanıklı, su geçirmez, böceklere dayanıklıdır. Sahte Ahşap Kirişler, herhangi bir odaya çarpıcı bir şekilde sıcaklık getirir. Poliüretan ahşap kirişlerimiz size istediğiniz eski dünya mimari hissini verir.Toskana ve İspanyol tarzı ahşap kiriş görünümünü ve hissini isteyin, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı tasarım ve boyuta sahibiz. Sahte ahşap kirişlerimiz hafiftir, gerçekçidir, bakım gerektirmez, kurulumu kolaydır ve çok uygun maliyetlidir. Bu, iç tavanınızı süslemek için en iyi çözümdür. Sahte ahşap kirişlerimiz ülke çapında özel inşaatçılar tarafından kullanılmıştır.

Poliuretan Kütük Farklı Model ve Renk Seçenekleri İçin TIKLAYINIZ

Poliuretan Kütük ,Mertek ve poliuretan Kiriş Montajı ve Uygulama İçin Bizlerden Destek Alabilirsiniz.

Poliuretan Uygulamalarımız için TIKLAYINIZ.

2023-02-22T14:58:49+03:000 Comments

Leave A Comment