Uygulama2019-03-26T09:47:45+03:00

Poliüretan Uygulama Nasıl Yapılır?

poliüretan montajı nasıl yapılır?

Poliüretan ne ile yapıştırılır?

Poliüretan Ugulamasi,dekoratif ürünler poliüretan esaslı yapıştırma ve dolgulama yapabilen mastiklerler ve kimyasal yapıştırcılar kullanılarak yapıştrılır. Birleşme uçları mutlaka poliüretan yapıştırıcı kullanılmalıdır,İlave olarak duvar ve tavanlara vida ve dubel kullanılarak,malzemenin sağlam yapışması sağlanmalıdır!Poliuretan uygulamasi ile ilgili videolari aşağıda izleyebilirsiniz.

Müşterilerimiz, şirket içi İç Mimarlar tarafından sunulan ücretsiz danışmanlık hizmetimizde de rahatlık faydalanabilir. Bu paketin bir parçasıdır ve kendi evlerine geldiğinde uygun stil veya mimari detay seçerken istekli ama belki de kararsız birçok müşteri için büyük bir teşviktir.

Kartonpiyer Deposu özel ev inşaatlara, devre mülklere,restoranlara ve özel konutlara yaşam ve iş alanları hastane müze olabilecek her mekana ayrı hizmet seçenekleriyle daima sizin çözüm ortağınızdır.

Abs alçı  kalıp imalatı ve uygulamada sıvada projenin tamamında kusursuz bir çalışma sunar

Kartonpiyer deposu ilk müşterimiz olan 1996’dan bu zamana kartonpiyer alçı poliüretan dekoratif ürünleri üretmektedir. Kartonpiyer Deposu Dizayn kalitesi ve servisi garanti edilmektedir.

Taç Kalıplama, Korniş Kalıplama,Kartonpiyer,lamba gökleri, Alçı Kalıp, Mimari Kalıp, Tavan Tasarımı, Süsleme Kalıplama, Klasik Pervazlar, Geleneksel Pervazlar, Çağdaş Pervazlar, Kolonlar, Tavan Kubbeleri, Şömine duvar tuğlası, Tavan Döşeme, Duvar Panelleri, Kapı Direği, Kapı Üstü Kapıları, Kapı Süsleri, Sandalye Rayları, Sıva Restorasyonu, Özel Kalıplar, Özel Tasarımlar, Ayna Çerçeveleri, Tavan,Alçı Tavan Fayansları, Duvar Konsolları,Alçı Döşeme, Özel Sıva Kalıpları, Özel Korniş Kalıpları, Alçı Profilleri

DUVAR ÇITASI UYGULAMA İZLEYİNİZ