Poliüretan Duvar Panelleri2021-10-01T14:08:05+03:00

Poluretan Duvar Panelleri Poluretan Duvar Panel Modelleri

Poliuretan panelleri kaplama modelleri ile, Dekore etmek istediğiniz, Mekanlarınızı oteler, işyeri, toplantı odaları, Poluretan duvar panelleri. Düğün salonlarının ve restoranların gösterişli görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.Poliuretan duvar dekoru ile yaşam alanınıza panel zerafeti katınız.Poliüretan gizli ışık kaplama çeşitleri için iletişime geçiniz kartonpiyer deposu olarak kalıp model çıkarma çalışmalarımızda mevcuttur.istediğini poluretan kalıp modelleri yapılmaktadır. Paneller ile evlerinizi dekor ediniz.

Poliuretan Duvar Panelleri

Poliüretan dekorasyon panellerden modellerimizden beğenilen modelin, ölçülerini göz önünde bulundurarak transparan gizli led ışık bandı yapayoruz.Mimari panel çizimleri mekanlar ile bütünlük sağlayacak şekilde tamamladıktan sonra, poliüretan dekoratif transparan duvar panellerini daha önce alçıpan dan imal ettiğimiz gizli led ışık havuzlarının içine montajını yaptıktan sonra işlem tamamlanmaktadır.

 Poliüretan dekoratif transparan duvar panelleri, poliüretan hammaddesinden üretilmektedir. Poliüretan Ahşap muadili dekorasyon malzemeleri üretiminde kullanılan kimyasal maddedir.

Poluretan maddenin özelliği, sudan rutubetten nemden etkilenmez parlayıcı özelliği yoktur Yaklaşık 400 yıl sağlam kalabilir.

Poluretan duvar panelleri

Poliüretan duvar arkasına Flexi yapıştırarak ,içine led ışık dönülmüş gizli ışık bandı uyguluyoruz.İstediğiniz alanlar hem aydınlatıyoruz hem de uyguluyoruz.
Yüksek derecede gösterişli ve modern, Dekorasyon olanağı sağlar.

POLiURETAN UYGULAMASI İÇİN İZLEYİNİZ

Poliüretan uygulaması için bize ulaşın lütfen.Uygulama için bizlerden destek alabilirsiniz.Diğer dekorasyon ümalzemeleri ile kullanılmaktadır. İç ve dış dekorasyonda kulanılır.Duvar poliüretan uygulama için YOUTUBE videolarımıza göz atınız.

https://youtu.be/TlutBRVnmEM

Diğer Poliüretan Modellerimize Göz Atınız

poliüretan süsler,poluretan süsler,poluretan duvar süsleri,tavan süsleri,tavan dekoru,duvar dekoru
dekoratif poliüretan süsler
poluretan çıta,poliüretan çıta
POliüretan duvar çıtaları,poluretan tavan çıtaları
poluretan duvar çıtası,poliüretan duvar çıtası,poliretan çıta
Duvar çıtaları

Poliuretan dekorasyon konusunda mutlaka önceden bilgi alınız. www.kartonpiyerdeposu.com olarak bizler imalat,satış ve uygulamaya kadar süreçte sizlere her konuda yardımcı oluyoruz .Sizlerin mimari ve dekorasyon çalışmalarına yardımcı oluyoruz.Modellerimiz taş görünümlü poluretan köpük ,ahşap dekoratif panel modelleri ile ahşap muadili yerine geçmektedir.Ahşap duvar panel,ahşap dekoratif panel,poluretan panel modelleri muadiilidir.Ahşap panel fiyatlarına kıyasla daha uygundur.panel fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.Ahşap görünümlü paeller ile ilgili renk çalışmsı,poluretan patine boa,varak çalışması,varak boyası ile istediğiniz renkte ve modelde ürün elde edebilirsiniz.En güzel poliuretan paneller,en iyi poliüretan duvar panel kaplama müşterilerimize sunulmaktadır.Tavan dekorasyonu için en uygun modellerdir tavan kaplama.Tavan dekorasyonunda ışıklı tavan paneli gölgeli panel oarak tasarlanmıştır.Tavan ve duvar poluretan paneller uygulama konusunda da yardımcı oluruz.

Ürünlerimizi anlaşmalı kargo ile Adana,Adıyaman,Afyonkarahisar,Ağrı,Aksaray,Amasya,Ankara,Antalya,Ardahan,Artvin,Aydın,Balıkesir,Bartın,Batman, Bayburt,Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır,Düzce,Edirne,Elazığ,Erzincan, Erzurum,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,Gümüşhane,Hakkari,Hatay,Iğdır,Isparta,İstanbul,İzmir,Kahramanmaraş,Karabük, Karaman,Kars,Kastamonu,Kayseri,Kilis,Kırıkkale,Kırklareli,Kırşehir,Kocaeli,Konya,Kütahya,Manisa,Malatya,Mardin,Mersin, Muğla,Muş,Nevşehir,Niğde,Ordu,Osmaniy,Rize,Sakarya,Samsun,Şanlıurfa,Siirt,Sinop,Sivas,Şırnak,Tekirdağ,Tokat,Trabzon,Tunceli,Uşak,VanYalova,Yozgat ve Zonguldak’a gönderilmektedir.