Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası

Poliüretan Duvar Çıtası artık Türkiye’de üretilmektedir.

Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası İmalattan satış parakende ve toptan poliüretan duvar çıtası. Poliüretan duvar çıtalarına istediğiniz renk ve çeşitte boya uygulayabilirsiniz. Duvar çıtaları üretimden astar boyalı beyaz olarak çıkmaktadır. Poliuretan duvar çıtası modelleri için TIKLAYINIZ

BOYANABİLİR DUVAR ÇITASI NASIL BOYANIR?İZLEYİNİZ

Poliüretan çıtalarımızı direkt boyayınız. Ev ortamında hiçbir yan etkisi yoktur. Evsel üründür.

Alacağınız dekoratif duvar çıtaları sertliği 200-250 densite sertliğinde üretilmektedir. Ahşap muadili poliüretan çıta’lar sert ve dayanıklıdır.Ahşap gibi zımpara yapıyoruz.yapıştırması çok kolaydır.Çivi kesinlikle kullanmıyoruz.

Poliüretan boyanabilir duvar çıtası

boyanabilir duvar çıtası
Polüretan boyanabilir duvar çıtası

duvar çıtası nasıl boyanır
Polüretan boyanabilir duvar çıtası

POLİÜRETAN BOYANAN DUVAR ÇITASI MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Poliuretan çıta ,poliuretan duvar çıtası modelleri Adana,Adıyaman,Afyonkarahisar,Ağrı,Aksaray,Amasya,Ankara,Antalya,Ardahan,Artvin,Aydın,Balıkesir,Bartın,Batman, Bayburt,Bilecik,Bingöl,Bitlis,Bolu,Burdur,Bursa,Çanakkale,Çankırı,Çorum,Denizli,Diyarbakır,Düzce,Edirne,Elazığ,Erzincan, Erzurum,Eskişehir,Gaziantep,Giresun,Gümüşhane,Hakkari,Hatay,Iğdır,Isparta,İstanbul,İzmir,Kahramanmaraş,Karabük, Karaman,Kars,Kastamonu,Kayseri,Kilis,Kırıkkale,Kırklareli, Kırşehir,Kocaeli,Konya,Kütahya,Manisa,Malatya,Mardin,Mersin,Muğla,Muş,Nevşehir,Niğde,Ordu,Osmaniy,Rize,Sakarya, Samsun,Şanlıurfa,Siirt,Sinop,Sivas,Şırnak,Tekirdağ,Tokat,Trabzon,Tunceli,Uşak,VanYalova,Yozgat ve Zonguldak’a anlaşmalı kargo ile gönderilmektedir.

Leave A Comment