Duvar Çıtası

Neden Duvar Dekorasyonu Gerekli?

Evimizin dekorasyonunda çoğunlukla arka planda kalan duvarlardır. Aslında bu yanlış bir uygulamadır. Çünkü sade kalan duvarlar, boş bırakılan bölgeler dekorasyonumuzda boşluk hissini oluşturmaktadır. Sizlere bunu modern veya klasik şekilde nasıl dekore edeceğiniz hakkında fikir vereceğim. Biz firma olarak duvar çıtası imalatı yapmaktayız. Müşterilerimize duvar dekorasyonu hakkında en güncel dekorasyon fikirlerimizi de paylaşıyoruz. Yeni moda tasarımları takip ederek si değerli müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Duvar çıtalama Hangi Dekorasyon Stilidir?

Duvarlarınızı dekore edeceğiniz zaman, öncelikle sizin kişliğinizi yansıtan dekorasyon modelini belirlemeniz gerekir. Evde kullandığınız eşyaların model ve tasarımları sizin duvar dekorasyonunu belirlemenizde yardımcı olacaktır. Duvarlarınızı tablo ve resimlerle görselleştirebilirsiniz. Bununla ilgili bir çok tasarım fikirler var. Duvar çıtalarıyla eşyalarınızı bütünleştirebilir farklı konseptler oluşturabilir,istediğiniz klasik ve modern tarz, minimalist, country, bohem tarzı her dekorasyona uygundur. Poliüretan Duvar çıtası merkezine dilediğiniz tablo veya resmi konumlandırabilirsiniz,duvar kağıdı koyarak farklı tasarım’lar oluşturabilirsiniz. Kesinlikle her dekorasyon modeline uygun tasarım fikirleri bulunmaktadır. Her dekorasyon sitiline uygun duvar citasi çeşitleri bulunmaktadır. hangi dekorasyonda en çok kullanılıyor diyorsanız. Klasik tarz evdekorasyonu, Country (İngiliz,Amerikan Tipi) Ev dekorasyonu, modern ev dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Duvar Çıtası nı kendimiz yapabilir miyiz?

Evet Sizlerde bu uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz. Bizlere duvarınızın ölçüsünü ve oluşturacağınız çerçevenin ölçüsünü gönderiyorsunuz. Poliüretan Duvar Çıta’ları bizler açısına göre kesip,paketleyip korgo ile gönderiyoruz. Kullanacağınınz yapıştırıcı ile birlikte gönderiyoruz. Detayları öğrenmek için de iletişim numarımızı arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kargo İle Poliüretan duvar Çıtası’nı her yere gönderiyoruz. Poliüretan çıta ahşap kadar sert ve dayanıklıdır. Bir çok müşterimiz Uygulamalarımızdan menun kalmıştır.

Aşağıda Duvar Çıtalama Uygulamalarımızı İzleyiniz.

DUVAR ÇITASI MODELLERİMİZ

DUVAR ÇITASI NASIL YAPIŞTIRILIR İZLEYİNİZ

Duvar çıtalarının fiyatları konusunda arayın ,%30 a varan indirimlerden yararlanın. En uygun fiyatla,en güzel poliuretan çıtarımızdan satın alabilirsiniz. Sizlere Duvar çıta uygulaması hakkında, bilmeniz gereken bilgileri verelim. Sizin istediğiniz duvar dekorasyon hakkında neler yapmanız gerektiği hakkında görüşlerimizi paylaşalım. Kişiliğinizi yansıtan duvar dekorasyon modeli hangisidir. Birlikte buna karar verebiliriz. Sizlerde evinizde fark yaratmak istiyorsanız ,bizi arayın tasarımınızın farkını yaşayın. En güzel çıta çeşitleri ve modellerini sizler için tasarladık. Size en uygun duvar tasarımı modeli hangisi? Modern duvar dekorasyonları hakkınızda dkriniz var mi? Kasik duvar dekorasyonu nedir?minimailst duvar dekorasyonları hakkında fikriniz var mı? evinize en uygun dekorasyon hangisi? Arayın buna birlikte karar verelim.